Kalendarze

Średnia ocena: 4.2
Na podstawie: 1829 ocen

Podkład na biurko A-2 bez listwy

Podkład na biurko A-2 bez listwy
Podkład na biurko A-2 bez listwy
blok 80 kart, format A2, Papier offsetowy 80 g/m2
Cena: 24,60 zł (netto: 20,00 zł )
szt.

Kalendarz Podkład A-2 na biurko z listwą

Kalendarz Podkład A-2 na biurko z listwą
Kalendarz Podkład A-2 na biurko z listwą
Papier offsetowy. gramatura 90 g/m2, blok 52 karty.
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
szt.

Kalendarz Podkład A-2 bez listwy

Kalendarz Podkład A-2 bez listwy
Kalendarz Podkład A-2 bez listwy
Papier offsetowy. gramatura 90 g/m2, blok 52 karty.
Cena: 21,50 zł (netto: 17,48 zł )
szt.

Kalendarz numeryczny (Cyfrowy)

Kalendarz numeryczny (Cyfrowy)
Kalendarz numeryczny (Cyfrowy)
Papier offsetowy 120 g/m2
Cena: 21,99 zł (netto: 17,88 zł )
szt.

Jeśli chcą Państwo kupić estetyczny kalendarz książkowy lub planszowy w dobrej cenie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W internetowym asortymencie Wydawnictwa Akcydensowego znajdują się liczne terminarze i planery, które okażą się przydatne w trakcie organizowania codziennych aktywności. Artykuły zebrane w tej kategorii polecamy zarówno na użytek prywatny, jak i na potrzeby biura, placówki oświatowej czy instytucji publicznej. Dzięki nim nie trzeba się martwić o przegapienie ważnego terminu spotkania biznesowego czy wizyty lekarskiej.

Chociaż w dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z elektronicznych rozwiązań, nadal kalendarz, terminarz czy planer cieszy się dużym powodzeniem, nie tylko u starszych osób. Dotyczy to zarówno modeli planszowych przeznaczonych do zawieszania na ścianach, jak i książkowych, które można łatwo zmieścić w plecaku czy torbie. Decydując się na zakup artykułów biurowych zebranych w tym asortymencie, otrzymują Państwo gwarancję dobrej ceny, adekwatnej do wysokiej jakości wykonania. 

Kalendarz planszowy w wielu wersjach

Ciekawą propozycją dla klientów biznesowych i indywidualnych jest kalendarz, planer planszowy, który występuje w naszym katalogu w licznych wersjach. Jest to popularny format artykułów biurowych, który można spotkać w wielu polskich domach, sekretariatach firmowych oraz urzędach miejskich. Produkt proponujemy w kilku rozmiarach i wersjach kolorystycznych, które wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi. Terminarze planszowe podzielono na 12 kart z wyszczególnionymi miesiącami, ozdobionych grafikami tematycznymi.

W ofercie oprócz planerów naściennych mamy również warianty stojące przeznaczone do umieszczenia na blacie np. biurka. Jest to bardzo dobra opcja do biura, zwłaszcza boksów z niewielką powierzchnią ścian do dyspozycji. Kalendarze planszowe tego typu również zamówią Państwo u nas w kilku ciekawych wersjach stylistycznych oraz rozmiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo terminarze te wyróżnia bardzo konkurencyjna cena. 

Zamów kalendarz książkowy w sklepie WA

Dla użytkowników, którzy lubią mieć zawsze przy sobie swój terminarz, lepszą opcją będzie kalendarz książkowy. Dostępny w sklepie internetowym WA w kilku wymiarach okaże się przydatny przedsiębiorcom, uczniom i studentom, a także pracownikom biurowym. Mają u nas Państwo do wyboru planery wykonane z największą starannością. Każdy z planerów książkowych zaopatrzono w twarde, estetyczne oprawy, które mają rozmaitą stylistykę, odpowiednią dla kobiet oraz mężczyzn. 

Oferowane w tej kategorii kalendarze książkowe sprawdzą się doskonale w lokalach usługowych czy placówkach medycznych prowadzących rejestrację gości lub pacjentów. Z takich rozwiązań chętnie korzystają właściciele m.in. salonów piękności, lokali gastronomicznych i gabinetów stomatologicznych. Terminarze tego rodzaju przydadzą się przede wszystkim w trakcie rejestrowania wizyt drogą telefoniczną, lecz nie tylko! Do celów biznesowych szczególnie polecamy produkty w formacie A4.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl